Logowanie :: nick/email:  hasło: 
[załóż konto]
Bieżący kontekst:

Menu
O co tu chodzi ?
Dodaj zdjęcie
Przeglądaj zdjęcia
Pamiętniki
Ranking zdjęć
Autentyczność
Lista życzeń
Przebieranka
Stópkowe punkty
Zaproś dziewczynę
Stópkowe gry
Szafy
Ankiety
Opowiadania
Forum
Chat
Regulamin
Kontakt

Certyfikat autentyczności osoby
W niektórych przypadkach zdjęcia zamieszczane w serwisie budzą wątpliwość czy są to prawdziwe, autorskie zdjęcia polskiej dziewczyny czy też jest to próba oszustwa a zdjęcie jest kradzione z innych stron internetowych i to bez wiedzy autorów. Z tego powodu zdecydowaliśmy się wprowadzić na poziomie każdej użytkowniczki Certyfikat autentyczności (I).

Konta (osoby) posiadające taki Certyfikat są w serwisie wyróżnione i specjalnie oznaczone znakiem .

Sposób uzyskania Certyfikatu autentyczności (I) jest stosunkowo prosty i jednocześnie skuteczny:
Dziewczyna powinna zrobić wyraźne zdjęcie swojej bosej stopy (ujęcie z góry) na tle polskiej gazety z widocznym czytelnym tytułem i datą wydania. Ponadto na gazecie lub dodatkowym kawałku np. papieru powinien być widoczny napis "www.stopy.dziewczyn.info" lub "SGI"). Zdjęcie powinno być wykonane w wysokiej rozdzielczości.

Tak wykonane zdjęcie należy wysłać przy użyciu formularza znajdującego się poniżej (musisz być zalogowana!). Administrator przyznaje Certyfikat autentyczności (I) po zweryfikowaniu zdjęcia. W każdym przypadku administrator zastrzega sobie prawo do nadania, odrzucenia lub cofnięcia Certyfikatu (gdy np. uzna zdjęcie za fotomontaż, lub dana osoba mimo posiadania Certyfikatu zamieszcza obce zdjęcia).


RSS  Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2011  -  Kopiowanie zdjęć jest zabronione  -  Serwis istnieje od 23 marca 2005r.  -  www.stopy.dziewczyn.info