Logowanie :: nick/email:  hasło: 
[załóż konto]
Bieżący kontekst:

Menu
O co tu chodzi ?
Dodaj zdjęcie
Przeglądaj zdjęcia
Pamiętniki
Ranking zdjęć
Autentyczność
Lista życzeń
Przebieranka
Stópkowe punkty
Zaproś dziewczynę
Stópkowe gry
Szafy
Ankiety
Opowiadania
Forum
Chat
Regulamin
Kontakt

Regulamin serwisu Stópkowa Galeria Internautek

zwanego w skrócie "SGI".
 1. Zdjęcia może dodawać tylko płeć piękna - czyli kobiety.
 2. Zdjęcie musi wyraźnie przedstawiać kobiece stopy. Nie ma ograniczenia czy muszą być bose, czy w skarpetkach, rajstopach, butach itd.
 3. Zdjęcie może, ale nie musi zawierać twarz.
 4. Nie wolno umieszczać zdjeć o charakterze pornograficznym i zabronionych prawem.
 5. Zdjęcia o charakterze erotycznym (np. przedstawiające stopy plus części intymne) wolno zamieszczać wyłącznie w kontekście 'stopy + ero'
 6. Dodająca zdjęcie oświadcza, że zdjęcie przestawia jej stopy, posiada prawa autorskie do tego zdjęcia i zgadza się na umieszczenie zdjęcia na stronach serwisu.
 7. Dodająca zdjęcie oświadcza, że dane dotyczące województwa, miejscowości i wieku są prawdziwe. Dane te zbieramy dla celów statystycznych oraz wyszukiwania. Dane te są ogólne i nie naruszają prywatności.
 8. Prawa autorskie do zdjecia pozostają na dodającej zdjęcie.
 9. Zabrania się kopiowania zdjęć z serwisu a także umieszczania ich na innych nośnikach w tym publikowania na innych stronach WWW (chyba, że za zgodą dodającej zdjęcie).
 10. Nie wolno dodawać zdjęć o nieznanym pochodzeniu, np. znalezionie gdzieś w Internecie.
 11. Administrator serwisu zastrzega sobie prawo swobodnego usunięcia zdjęcia, o ile będzie miał podejrzenie, że nie spełnia warunków regulaminu.
 12. Podawany adres email nie będzie udostępniany osobom trzecim ani nie będzie umieszczony na stronach WWW serwisu. Służy jedynie do komunikacji pomiędzy serwisem SGI a dodającą zdjęcie.
 13. Administrator serwisu zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
 14. Dodane zdjęcie jest ogólnodostępne dla wszystkich przez okres 14 dni. Po tym okresie przechodzi do archiwum, do którego dostęp dla oglądających jest płatny.
 15. Dostęp do dodatkowych funkcjonalności serwisu (np. wiadomości, wyszukiwanie, kategorie) jest płatny dla oglądających.
 16. Płatności obsługuje serwis Cashbill.pl. Serwis Cashbill.pl sprzedaje kody dostępu, które wpisane na stronie serwisu http://www.stopy.dziewczyn.info/index.php?p=fullAccess aktywują pełny dostęp dla zalogowanego użytkownika

RSS  Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2011  -  Kopiowanie zdjęć jest zabronione  -  Serwis istnieje od 23 marca 2005r.  -  www.stopy.dziewczyn.info