Logowanie :: nick/email:  hasło: 
[załóż konto]
Bieżący kontekst:

Menu
O co tu chodzi ?
Dodaj zdjęcie
Przeglądaj zdjęcia
Pamiętniki
Ranking zdjęć
Autentyczność
Lista życzeń
Przebieranka
Stópkowe punkty
Zaproś dziewczynę
Stópkowe gry
Szafy
Ankiety
Opowiadania
Forum
Chat
Regulamin
Kontakt

Aktualności
(2010-06-04) Nowy mechanizm opisu zdjęć
Wypróbuj nowy, dokładniejszy i lepszy mechanizm opisu i klasyfikacji zdjęć (Menu Klasyfikuj zdjęcia). Już wkrótce wielkie możliwości wyszukiwania i statystyki. Zachęcamy do rzetelnego udziału w klasyfikacji
(2010-05-12) Nowe komentarze
W widoku dla dziewczyn zaraz po zalogowaniu widoczne są nowo dodane komentarze przez użytkowników serwisu
(2010-03-13) Statystyki, punkty i inne
W dziale Ankiety pojawiły się statystyki z odpowiedzi udzielanych w ramach Pytań Profilowych - czyli np. jaki mamy najpopularniejeszy kobiecy rozmiar stopy. Dodano punktowanie za dodawanie wpisów do Szafy. Ze względu, że zdjęcia z naszego serwisu umieszczane są na innych portalach wprowadzono znaki wodne SGI na zdjęciach.
(2010-03-12) Zdjęcia w Szafie i Pamiętnikach
Dodano możliwość dodawania zdjęć do przedmiotów dodanych do Szafy oraz do wpisów w Pamiętniku
(2010-02-28) Idziemy dalej - Szafa
Szafa to uzupełnienie Pamiętnika, ale nie tylko. Dzięki Szafie łatwiej jest wypełniać Pamiętnik bo możesz zdefiniować jakie buty/rajstopy/lakiery itp dana osoba posiada. Szafa jest także widoczna w profilu użytkowniczek niezależnie od wykorzystania w Pamiętnikach.
(2010-02-27) Kolejne nowości - Pamiętniki
Kolejna nowość w serwisie to PAMIĘTNIKI, opisujące stópkowy ubiór Kobiet w danym dniu i sytuacji. Pamiętniki mogą zarówno prowadzić użytkowniczki naszego serwisu opisując siebie, jak i Panowie opisując dowolne Kobiety ze swojego otoczenia (niewystępujące w Galerii SGI). Funkcjonalności te będą dalej rozwijane, o ile spotkają się z Państwa zainteresowaniem. Jednocześnie wprowadzamy dodatkowe Stópkowe punkty: 2 punkty za każdy wpis w Pamiętniku i 3 punkty za każdą odpowiedź na Pytanie Profilowe.
(2010-02-20) Nowe funkcje - Pytania Profilowe
W serwisie pojawiły się Pytania Profilowe - czyli dodatkowe informacje o profilu. Nasze użytkowniczki mogą tam np. określić rozmiar swojej stopy. Informacje te będą widoczne w Profilu. Wkrótce pojawi się także możliwość wyszukiwania profili pod kątem tych informacji (np. wszystkie profile z tym samym rozmiarem stopy). Propozycje kolejnych pytań profilowych można wysyłać do Admina.

RSS  Wszelkie prawa zastrzeżone © 2005-2011  -  Kopiowanie zdjęć jest zabronione  -  Serwis istnieje od 23 marca 2005r.  -  www.stopy.dziewczyn.info